HSHB045BO 45 mm (1,8 cala) półwymiarowa taca z pianki dla Dowódcy floty - krążownik i fregaty PHR + DARMOWA kapsułka na kołki
  • Visa
Taca z pianki półwymiarowej Feldherr (HS) ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 45 mm wysokości. Głębokość pianki wynosząca 45 mm wynika z 10 mm dna pianki i tacy na pianę szczelinową z Głębokość efektywna 35 mm.