HS050A087 Tacka z pianki Feldherr do Królestwa Śmierci: Monster - 10 miniatur
  • Visa
Na tej podstawce z pianki Feldherr masz miejsce na 10 figurek z Twojej kolekcji Kingdom Death: Monster collection. Wkładka jest szczególnie przydatna do przechowywania figurek na podstawce 30 mm, takich jak Pinup White Speaker, Pinup Twilight Knight, Pinup Architect i podobnych rozmiarów modeli.
10 przegródek ma następujące wymiary:
  • 4 przegródki: 64 mm długości x 44 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 4 przedziały: 60 mm długości x 44 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 przedział: 75 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 przedział: 50 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
Taca na piankę Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).