FSMELN040BO Taca piankowa 40 mm z 5 przegrodami po 40 mm każda.
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
taca z pianki z 5 przedziałami po 40 mm każdy.
Pięć przedziałów ma następujące wymiary:
  • Każdy z 5 przedziałów ma długość 320 mm x szerokość 40 mm x głębokość 30 mm.
Taca z pianki ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).