FS040C4BO 40 mm Rysunek Taca piankowa z podstawą i 28 gniazdami dla większych modeli stołowych
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Taca na pianę z konstrukcją z rowkami c. Szczeliny mają stożkowy odcisk stopy. Mamy rozmieszczone szczeliny, które oszczędzają miejsce i optymalizują odległości między nimi. Głębokość pianki wynosząca 40 mm wynika z dna pianki o grubości 10 mm i tacy z pianką o grubości 30 mm. mm głębokość efektywna.
Rozmiar szczeliny:
szerokość 30 / 40 mm
długość 54 mm
Stożkowy kształt wycięcia zapewnia dodatkową przestrzeń na miniatury.
  • Wymiary: 275 mm x 345 mm x 40 mm