AFMEER060BO taca z pianki dla panów Hellas - Rozbudowa terenu + Nemesis
  • Visa
Pozostałe przedziały mierzą:
  • 66 mm x 21 mm
  • 66 mm x 60 mm
  • 113 mm x 37 mm
  • Taca z pianki ma wymiary: 285 mm x 285 mm x 285 mm x 60 mm wysokość całkowita (50 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki)