JV040A003 Wkładka piankowa do modeli samochodów 1:64 - 42 przedziały
Tax included
In stock
Nasz sklep z modelami kolejowymi się przeniósł!
👉 Odwiedź nowy sklep – kliknij tutaj 👈
  • Easy returns
  • 5-year warranty
  • DE Germany Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Made in Germany
  • Purchase on account
  • Developed with love in Berlin
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
  • Dla modeli samochodów w skali 1:64
  • 42 tej samej wielkości przegródki na klasyczne modele samochodów
  • Wymiary przedziału:
    • 42 przegródki: ok. 80 mm długości x 42 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • Zapewnia porządek, przegląd i szybki dostęp - nawet w przypadku obszernych kolekcji
  • Nadaje się do Euroboxów o powierzchni podstawy 60 x 40 cm (np. AUER)
Ta piankowa taca ma wymiary: 570 mm x 370 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).