IXMFLR080BO Taca piankowa 300 mm x 175 mm x 80 mm do gier planszowych z 9 przegrodami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta piankowa taca o wysokości 80 mm jest podzielona na 9 przedziałów. Jest ona szczególnie odpowiednia do bezpiecznego przechowywania miniatur gier stołowych i planszowych, a także innych delikatnych modeli i małych części.
Akcesoria mogą być tu również starannie i bezpiecznie przechowywane.
Przedziały mają następujące wymiary:
  • 4 przegródki: 60 mm długości x 73 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 3 przegródki: 46 mm długości x 46 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 2 przedziały: 85 mm długości x 73 mm szerokości x 70 mm głębokości
Ta taca z pianki ma wymiary: 300 mm x 175 mm x 80 mm wysokości całkowitej (70 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).