IGMFJZ055BO tacka piankowa do pudełek Really Useful Boxes - 16 przegródek
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta wysoka na 55 mm piankowa taca podzielona jest na 16 przegródek. Nadaje się szczególnie do bezpiecznego przechowywania figurek do gier stołowych i planszowych, a także innych delikatnych modeli i małych części.
Piankowa tacka pasuje bez wysiłku do 4L i 9L Really Useful Boxes.
Przegródki mają następujące wymiary:
  • 12 przegródek: 60 mm długości x 45 mm szerokości x 45 mm głębokości
  • 4 przegródki: 73 mm długości x 40 mm szerokości x 45 mm głębokości
Ta taca piankowa ma wymiary: 342 mm x 212 mm x 55 mm wysokości całkowitej (45 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).