IFMFKJ010SESD 250 mm x 145 mm x 10 mm piankowa podstawa / piankowa nakładka samoprzylepna - rozpraszająca ładunki elektrostatyczne
  • Visa
  • jednostronnie samoprzylepna
  • Wkładka jest kompatybilna ze wszystkimi skrzynkami Auer Euro Box o wymiarach zewnętrznych 300 mm x 200 mm. Może być używana jako wyściółka wewnętrznej strony pokrywy.
  • Pianka rozpraszająca ładunki elektrostatyczne / ESD
  • Typowa rezystancja powierzchniowa Rs = 10^10 do 10^11 Ω
  • Wysokiej jakości pianka poliuretanowa (PU) o drobnych porach
  • Możliwość zastosowania jako warstwa wierzchnia, pośrednia lub spodnia
  • Wymiary: 250 mm x 145 mm x 10 mm wysokości