IEMFMA035BO Taca piankowa 258 mm x 128 mm x 35 mm do gier planszowych z 10 przegrodami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta piankowa taca o wysokości 35 mm jest podzielona na 10 przedziałów. Jest ona szczególnie odpowiednia do bezpiecznego przechowywania miniatur gier stołowych i planszowych, a także innych delikatnych modeli i małych części.
Akcesoria mogą być tu również starannie i bezpiecznie przechowywane.
Przedziały mają następujące wymiary:
  • 3 przedziały: 40 mm długości x 34 mm szerokości x 25 mm głębokości
  • 2 przegródki: 54 mm długości x 34 mm szerokości x 25 mm głębokości
  • 2 przedziały: 54 mm długości x 45 mm szerokości x 25 mm głębokości
  • 2 przedziały: 54 mm długości x 28 mm szerokości x 25 mm głębokości
  • 1 komora: 94 mm długości x 68 mm szerokości x 25 mm głębokości
Ta taca z pianki ma wymiary: 258 mm x 128 mm x 35 mm wysokości całkowitej (25 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).