  • Visa
Figurki nie przesuwają się, a pomalowane modele są chronione przed zarysowaniami i ścieraniem farby.
  • Piankowa tacka Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy)