HSMFHW050BO Podstawka z pianki Feldherr do gry Warhammer Underworlds: Nethermaze - Shadeborn
  • Visa
Figurki nie ślizgają się, a pomalowane modele są chronione przed zadrapaniami i odpryskami farby.
  • Tacka z pianki Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki)