HSMFAZ070BO 70 mm Half-Size taca piankowa z 10 przegródkami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta wysoka na 70 mm piankowa tacka jest podzielona na 10 przegródek. Nadaje się szczególnie do bezpiecznego przechowywania figurek do gier stołowych i planszowych, jak również innych delikatnych modeli i małych części.
Również akcesoria mogą być tu przechowywane w sposób schludny i bezpieczny.
10 przegródek ma następujące wymiary:
  • 6 przegródek: 33 mm długości x 33 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 2 przedziały: 104 mm długości x 84 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 2 przedziały: 57 mm długości x 47 mm szerokości x 60 mm głębokości
Ta taca piankowa Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 70 mm wysokości całkowitej (60 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).