Taca do pianki HSMEYX085BO Feldherr do ciemnych dusz: Ostatni Gigant
  • Visa
Okrągła przegródka może być użyta do przechowywania pokrętła zdrowia.
Taca z pianki Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 85 mm wysokość całkowita (75 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki).