HSMEOP040BO 40 mm taca z pianki Half-Size z 9 przegrodami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
  • Każdy z 9 przedziałów ma długość 80 mm x szerokość 45 mm x głębokość 30 mm. 4 przegródki z zaokrąglonymi narożnikami.
Taca z pianki ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).