HSMEOM125BO Taca z pianki Feldherr dla Tyrannofex
  • Visa
Aby zapewnić, że ten imponujący model dotrze do blatu bez szwanku i gotowy do walki, mamy rację.
  • Komora nadaje się również do przechowywania modelu Tervigon.
Dwie dodatkowe komory mogą być wypełnione bardziej małymi miniaturami Twojego roju Tyranid.
Oba przedziały mają następujące wymiary:
  • 1 przedział: 50 mm długości x 40 mm szerokości x 115 mm głębokości
  • 1 przedział: Długość 40 mm x szerokość 40 mm x szerokość 40 mm x głębokość 115 mm
Taca piankowa Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 125 mm wysokość całkowita (115 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki)