Taca piankowa HSHQ035BO do Star Wars X-WING U-Wing, statki i akcesoria
  • Visa
Taca z pianki półwymiarowej Feldherr (HS) ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 35 mm wysokości. Głębokość pianki wynosząca 30 mm wynika z 10 mm podstawy pianki i tacy na pianę szczelinową z 25 mm głębokość efektywna