Kaseta z pianki HSBE070BO Half-Size z 10 przegródkami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Te 10 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 4 przedziały: 70 mm x 42 mm x 60 mm, jeden zaokrąglony narożnik każdy
  • 4 przedziały: 70 mm x 42 mm x 60 mm
  • 2 przegródki: 70 mm x 52 mm x 60 mm
Taca z pianki ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 70 mm wysokość całkowita (60 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki).