HS100A010 Feldherr tacka piankowa dla Orków - 4 przegródki
  • Visa
  • Każda z 4 przegródek z podstawki ma 120 mm długości x 71 mm szerokości x 90 mm głębokości.
Tacka z pianki Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 100 mm wysokości całkowitej (90 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).