  • Visa
Dwie małe przegródki są idealne dla Marines w Power Armor.
7 przedziałów HS090A014 ma następujące wymiary:
  • 1 przedział: 105 mm długości x 105 mm szerokości x 80 mm głębokości
  • 4 przedziały: 69 mm długości x 61 mm szerokości x 80 mm głębokości
  • 2 przedziały: 47 mm długości x 32 mm szerokości x 80 mm głębokości
Ta taca z pianki ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 90 mm wysokości całkowitej (80 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).