HS080A017 Feldherr tacka piankowa do Leagues of Votann - 7 przegródek
  • Visa
7 przegródek ma następujące wymiary:
  • 2 przegródki: 91 mm długości x 62 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 2 przegródki: 91 mm długości x 53 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 2 przedziały: 101 mm długości x 54 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 1 przedział: 54 mm długości x 37 mm szerokości x 70 mm głębokości
Taca piankowa Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 80 mm wysokości całkowitej (70 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).