HS080A010 Feldherr taca z pianki dla Adepta Sororitas - 10 przegródek
  • Visa
10 przegródek ma następujące wymiary:
  • 6 przegródek: 33 mm długości x 33 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 2 przedziały: 104 mm długości x 84 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 2 przedziały: 57 mm długości x 47 mm szerokości x 70 mm głębokości
Taca na piankę Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 80 mm wysokości całkowitej (70 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).