HS080A001 Taca piankowa Feldherr do Miski Krwi: Crud Creek Nosepickers
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
20 przegródek ma następujące wymiary:
  • 2 przegródki: 73 mm długości x 53 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 8 przedziałów: 45 mm długości x 33 mm szerokości x 70 mm głębokości
  • 10 przedziałów: 33 mm długości x 33 mm szerokości x 70 mm głębokości
Ta taca na piankę Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 80 mm wysokość całkowita (70 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki).