HS070A007 Tacka do pianki do Warcry - 7 przedziałów
  • Visa
7 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 1 przedział: 105 mm długości x 105 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 4 przedziały: 69 mm długości x 61 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 2 przedziały: 47 mm długości x 32 mm szerokości x 60 mm głębokości
Ta taca na piankę Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 70 mm wysokość całkowita (60 mm wysokość użytkowa + 10 mm podkład piankowy).