HS060A089 Taca piankowa Feldherr do Horus Heresy - 7 przegródek
  • Visa
7 przedziałów ma wymiary:
  • 2 przedziały: 54 mm długości x 85 mm szerokości x 50 mm głębokości
  • 2 przedziały: 50 mm długości x 70 mm szerokości x 50 mm głębokości
  • 1 przedział: 60 mm długości x 75 mm szerokości x 50 mm głębokości
  • 1 przedział: 67 mm długości x 75 mm szerokości x 50 mm głębokości
  • 1 komora: 50 mm długości x 75 mm szerokości x 50 mm głębokości
Taca piankowa Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 60 mm wysokości całkowitej (50 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).