HS060A084 Taca piankowa Feldherr do Ogor Mawtribes - 3 przedziały
  • Visa
3 przedziały mają wymiary:
  • 1 przedział: 152 mm długości x 120 mm szerokości x 50 mm głębokości
  • 2 przedziały: 120 mm długości x 71 mm szerokości x 50 mm głębokości
Taca piankowa Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 60 mm wysokości całkowitej (50 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).