HS060A064 Feldherr taca piankowa dla Daughters of Khaine - 6 przegródek
  • Visa
  • Każda z 6 przegródek ma wymiary 80 mm długości x 73 mm szerokości x 50 mm głębokości. 4 z nich posiadają zaokrąglone rogi.
Piankowa tacka Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 60 mm wysokości całkowitej (50 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).