HS050A153 Taca piankowa Feldherr do Warhammer Underworlds: Wintermaw - Brethren of the Bolt
  • Visa
Przedziały mają następujące wymiary:
  • 2 przegródki: 60 mm długości x 45 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przegródki: 60 mm długości x 35 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 52 mm długości x 27 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 przedział: 52 mm długości x 64 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 przedział: 104 mm długości x 78 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 60 mm długości x 80 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • Taca piankowa Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki)