HS050A139 Taca piankowa Feldherr dla Ossiarch Bonereapers - 10 przegródek
  • Visa
10 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 4 przedziały: 64 mm długości x 44 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 4 przedziały: 60 mm długości x 44 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 75 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 50 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
Taca z pianki Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).