HS050A079 Tacka z pianki Feldherr do Marvel Crisis Protocol - 9 przegródek
  • Visa
Wkładka jest idealna dla wyższych modeli na podstawkach 35 mm, takich jak Captain Marvel, Thor, Sabretooth czy Storm.
9 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 6 przedziałów: 90 mm długości x 35 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 90 mm długości x 50 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 przedział: 50 mm długości x 50 mm szerokości x 40 mm głębokości
Ta taca piankowa ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).