HS050A054 Feldherr tacka z pianki do Drukhari - 9 przegródek
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
    9 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 6 przedziałów: 90 mm długości x 35 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 90 mm długości x 50 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 przedział: 50 mm długości x 50 mm szerokości x 40 mm głębokości
Taca na piankę Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mmtotalna wysokość (40 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa pianki).