HS045A003 Taca piankowa Feldherr na cienie Brimstone - 10 przedziałów
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta taca z pianki Feldherr posiada 10 przegródek do bezpiecznego i uporządkowanego przechowywania małych i średnich miniatur "Shadows of Brimstone". Idealnie nadaje się do modeli na podstawach 32 mm. Pianka o drobnych porach zapewnia niezawodną ochronę przed uszkodzeniem - delikatne części pozostają nienaruszone, kolor malowanych modeli pozostaje nienaruszony.
Dziesięć przedziałów ma następujące wymiary:
  • 8 przedziałów: 54 mm długość x 41 mm szerokość x 35 mm głębokość
  • 2 przedziały: 54 mm długość x 93 mm szerokość x 35 mm głębokość
Taca piankowa Half-Size ma wymiary: 275 mm x 172 x mm 45 mm wysokość całkowita (35 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki).