Tax included
In stock
Nasz sklep z modelami kolejowymi się przeniósł!
👉 Odwiedź nowy sklep – kliknij tutaj 👈
  • Easy returns
  • 5-year warranty
  • DE Germany Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Made in Germany
  • Purchase on account
  • Developed with love in Berlin
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
5 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 5 x rozmiar przedziału 250 mm długości x 20 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • Pasuje do modeli Rozmiar nominalny / tor N
Taca piankowa ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).