HS040A049 Feldherr foam tray for Kingdom of Bretonnia - 16 compartments
  • Visa
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base).
  • Each of the 16 compartments is: 54 mm long x 35 mm wide x 30 mm deep.