HS035SKBO 35 mm (1,4 cala) Taca na pianę do 18 Ciepłomłotych Klanratów półwymiar z podstawą
  • Visa
Specjalna taca na pianę dla 18 klanów Warhammer skavena.
  • Wymiary: 172 mm x 275 mm x 35 mm