HS035BF04BO 35 mm (1,4 cala) pół-wymiarowa taca na pianę z podstawą - 8 zbiorników FOW
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Specjalna taca na pianę do wszystkich płomieni graczy wojennych (FoW)! Taca mieści 8 czołgów i wieżyczki strzelnicze. Gotowa do użycia - klejona podstawa z pianki 10 mm. Głębokość pianki 35 mm wynika z podstawy z pianki 10 mm i tacy z pianką szczelinową z 25 mm głębokość efektywna.
  • Wymiary: 172 mm x 275 mm x 35 mm
  • 8x wielkość szczeliny 68 / 60 x 35 x 25 mm wysokość
  • 4x wielkość szczeliny 68 / 60 x 23 / 0,8 x 25 mm wysokość