HS035A073 Taca piankowa Feldherr dla Legionów Imperialis - 18 przedziałów
  • Visa
18 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 12 przedziałów: 54 mm długości x 35 mm szerokości x 25 mm głębokości
  • 6 przedziałów: 27 mm długości x 35 mm szerokości x 25 mm głębokości
Taca na piankę ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 35 mm wysokości całkowitej (25 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki)