HS035A058 Feldherr tacka piankowa do Warhammera Fantasy - 16 przegródek
  • Visa
Na tej piankowej podstawce Half-Size masz miejsce na maksymalnie 16 miniatur swojej armii. Wkładka szczególnie dobrze nadaje się do przechowywania standardowej piechoty na podstawkach do 25 mm x 25 mm.
  • Każda z 16 przegródek ma 50 mm długości x 25 mm szerokości x 25 mm głębokości.
Piankowa tacka ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 35 mm wysokości całkowitej (25 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).