HGMFGJ050BO 230 mm x 170 mm x 50 mm tacka z pianki do gier planszowych z 19 przegródkami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta piankowa tacka o wysokości 50 mm jest podzielona na 19 przegródek. Nadaje się szczególnie do bezpiecznego przechowywania figurek do gier planszowych i stołowych, a także innych delikatnych modeli i małych części.
Można w niej również przechowywać akcesoria w schludny i bezpieczny sposób.
Przedziały mają następujące wymiary:
  • 5 przegródek: 58 mm długości x 28 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 6 przedziałów: 26 mm długości x 25 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 3 przedziały: 44 mm długości x 25 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 3 przedziały: 63 mm długości x 52 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 63 mm długości x 18 mm szerokości x 40 mm głębokości
Ta taca piankowa ma wymiary: 230 mm x 170 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).