HBMFKQ070BO 394 mm x 294 mm x 70 mm taca piankowa do gier planszowych z 37 przegrodami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta taca z pianki o wysokości 70 mm jest podzielona na 37 przegródek. Nadaje się szczególnie do bezpiecznego przechowywania miniatur gier stołowych i planszowych, a także innych delikatnych modeli i małych części.
Akcesoria mogą być tu również starannie i bezpiecznie przechowywane.
Przedziały mają następujące wymiary:
  • 14 przegródek: 44 mm długości x 26 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 8 przegródek: 35 mm długości x 18 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 4 przedziały, asymetryczne: 68/12 mm długości x 55/10 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 3 przedziały: 58 mm długości x 26 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 3 przedziały: 72 mm długości x 25 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 2 przedziały: 94 mm długości x 68 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 1 komora: 70 mm długości x 26 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 1 komora: 42 mm długości x 38 mm szerokości x 60 mm głębokości
  • 1 komora: 60 mm długości x 38 mm szerokości x 60 mm głębokości
Taca z pianki ma wymiary: 394 mm x 294 mm x 70 mm wysokości całkowitej (60 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).