HBMFIU050BO 394 mm x 294 mm x 50 mm taca piankowa do gier planszowych z 27 przegródkami
  • Visa
Ta piankowa tacka o wysokości 50 mm podzielona jest na 26 przegródek. Nadaje się szczególnie do bezpiecznego przechowywania figurek do gier stołowych i planszowych, jak również innych delikatnych modeli i małych części.
Również akcesoria mogą być tu schludnie i bezpiecznie przechowywane.
Przegródki mają następujące wymiary:
  • 8 przegródek: 60 mm długości x 45 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 6 przegródek: 65 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 81 mm długości x 51 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przegródki: 96 mm długości x 50 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 74 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 81 mm długości x 53 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 57 mm długości x 44 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 73 mm długości x 57 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 70 mm długości x 57 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 71 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 71 mm długości x 54 mm szerokości x 40 mm głębokości
Ta taca piankowa ma wymiary: 394 mm x 294 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).