  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
  • Podstawka piankowa służy jako upgrade do zestawów piankowych Feldherr HB01Set lub HB02Set.
Piankowa tacka ma następujące wymiary: 394 mm x 294 mm x 60 mm wysokości całkowitej (50 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).