FSMEUQ105BO Feldherr foam tray for Star Wars Legion: Imperial Bunker
  • Visa
The door can also be stored separately in the appropriate compartment.
This Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 105 mm total height (95 mm usable height + 10 mm foam base).