FSMEKU050BO 50 mm Taca do pianki Full-Size z 6 przedziałami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
6 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 4 przegródki: 115 mm długości x 85 mm szerokości x 40 mm głębokości.
  • 2 przegródki: 115 mm długość x 115 mm szerokość x 40 mm głębokość.
Ta taca na piankę ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 50 mm wysokości całkowitej (wysokość użytkowa 40 mm + 10 mm podstawa z pianki).