FSMEDS050BO 50 mm Taca piankowa Full-Size z 32 przedziałami
  • Visa
Wkładka z pianki Feldherr Full-Size o wysokości 50 mm i 32 przegródki. Uniwersalnie wycinane komory zapewniają optymalną ochronę różnych miniatur.
  • Każdy z 32 przedziałów ma długość 54 mm x szerokość 35 mm x głębokość 40 mm.
Ta taca z pianki ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).