FSJP050BO 50 mm pełnowymiarowa taca z pianki dla Star Wars X-WING Falcon, YT-2400, U-Wing, Rebel Transport
  • Visa
W przypadku akcesoriów do transportu rebeliantów, my ZALECENIE taca HSBD035BO.
Taca z pianki oferuje:
  • 1 komora na Falcona
  • 1 przedział na transport rebeliantów
  • 1 komora na YT-2400
  • 1 komora na skrzydło U-Wing
  • 2 przegródki na skrzydła typu B
  • 2 przegródki na skrzydła K. HWK-290 lub ARC-190
  • 1 przegroda na podstawy
Wymiar Feldherr Full-Size (FS) Tacki piankowe: 345 mm x 275 mm x 50 mm.
Grubość 50 mm dla tego zasobnika piankowego jest wynikiem zastosowania 10 mm podstawy piankowej i zasobnika piankowego o efektywnej wysokości 40 mm.