FSFJ045BO 45 mm taca z pianki Full-Size z 30 przegrodami
  • Visa
Taca z pianki jest optymalnie przystosowana do przechowywania i transportu miniatur z wielu gier kogutów i systemów stołowych, a w szczególności do miniatur o podstawie 32 mm.
30 przedziałów ma następujące wymiary
  • 8 przedziałów: 74 mm długości x 32 mm szerokości x 35 mm głębokości
  • 16 przedziałów: 50 mm długości x 32 mm szerokości x 35 mm głębokości
  • 6 przedziałów: 50 mm długości x 46 mm szerokości x 35 mm głębokości
Taca piankowa Full-Size ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 45 mm wysokości całkowitej (35 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).