FS070A017 Tacka z pianki Feldherr dla Slaves to Darkness - 6 przegródek
  • Visa
6 przegródek ma następujące wymiary:
  • 4 przedziały: 115 mm długości x 85 mm szerokości x 60 mm głębokości.
  • 2 przedziały: 115 mm długości x 115 mm szerokości x 60 mm głębokości.
Taca piankowa Full-Size ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 70 mm wysokości całkowitej (60 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).