FS060I031BO Taca piankowa 50 mm do tokarek, płytek i kartonów
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Pomieszczenia mają następujące wymiary:
  • 1 komora: 255 mm długości x 255 mm szerokości x 50 mm głębokości
  • 3 przedziały: 78 mm długości x 52 mm szerokości x 50 mm głębokości
  • Taca z pianki ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 60 mm wysokości całkowitej (50 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy pianki).