FS050A123 Taca piankowa Feldherr dla plemion Orków i Goblinów - 24 przegródki
  • Visa
  • Taca piankowa ma następujące wymiary: 345 mm x 275 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).
  • Każdy z 24 przedziałów ma: 60 mm długości x 45 szerokości x 40 mm głębokości.